Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
štvrtok, 27. október 2016

Z našej fotogalérie

Oznamy

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu je vzdelávací program pod záštitou britskej kráľovskej rodiny. Ide o jeden z popredných programov pracujúcich s mladými ľuďmi, ktorý ich pripravuje na život a zamestnanie.

štvrtok, 20. október 2016 22:40

Pomáhame potravinami

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Kaufland a Slovenský Červený kríž organizovali už po druhýkrát celoslovenskú charitatívnu zbierku potravín.

piatok, 14. október 2016 12:44

Deň srdca na SZŠ

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Ľudské srdce - orgán len o niečo väčší ako päsť je hnacím motorom nášho organizmu, ale aj symbolom lásky. V biblickom poňatí je „stredom ľudskej bytosti, uzlom, ktorým sa vedno viaže všetko, čo tvorí našu osobnosť". Uvedomujeme si, že „čo zasiahne srdce, to zasiahne celého človeka." A preto na neho intenzívne upriamuje pozornosť odborná, ale aj laická verejnosť.

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Naša odborná stáž sa blíži ku koncu. Jej cieľom bolo aj nadobudnutie vedomostí a skúseností v oblasti realizácie bazálne stimulujúcej starostlivosti. V Domove pre seniorov Manželov Curieových majú veľmi podrobne rozpracovanú metodiku uskutočňovania bazálnej stimulácie u klientov. Veľká časť personálu je preškolená v základných i nadstavbových kurzoch bazálnej stimulácie.

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Domov pre seniorov Manželov Curieových poskytuje svojím klientom širokú ponuku ergoterapeutických a voľnočasových aktivít. Konajú sa pravidelne. Každý deň sa realizuje iná aktivita. Zohľadňuje sa momentálny zdravotný stav a ciele klienta. Bez zvláštnych poplatkov môžu klienti aktívne a zmysluplne tráviť dni a roky prežité v zariadení. V tomto príspevku uvedieme podrobnejší opis realizovaných aktivít.

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Dnešný deň sme pokračovali v odbornej praxi v Domove pre seniorov Koutkova Třebíč. Pracovné prostredie a systém práce už veľmi dobre poznáme. V práci sme samostatní, využívame nadobudnuté skúsenosti. V nasledujúcom príspevku by sme Vám podrobnejšie priblížili niektoré súčasti našej pracovnej náplne.

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Dnes sme prežili ďalší, nesporne veľmi zaujímavý deň. Najprv sme sa mohli zúčastniť na vyučovaní niekoľkých predmetov v našej prijímajúcej škole. Následne sme sa dozvedeli niečo o mimoškolských aktivitách žiakov SZŠ. Odborný program pokračoval návštevou Zookontaktu Rebeka v Pokojoviciach pri Třebíči. A deň sme zakončili návštevou barokového zámku v Jaroměřiciach nad Rokytnou.

utorok, 27. september 2016 20:49

Každý deň je pre nás iný

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Dnešný deň sme začali spoločnými raňajkami v školskej jedálni, po ktorých sme šli na exkurziu do nemocnice. Exkurziou nás sprevádzala námestníčka riaditeľa pre ošetrovateľstvo a manažérka kvality.

Strana 1 z 43

Najčítanejšie články

  • 1
  • 2

Školský časopis Sestrička

s logo1

Asociácia SZŠ SR

LogoESF

erasmusplus
Program EÚ pre vzdelávanie, odbornú prípravu, mládež a šport

DOFE

Školský kalendár

Školský Internát

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill