Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
piatok, 27. marec 2015

Prijímacie konanie

Z našej fotogalérie

Oznamy

nedeľa, 15. marec 2015

Čo nás čaká...

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Už piaty rok sa naši tretiaci zúčastňujú v tomto období odborných exkurzií vo Viedni a v Bratislave. Tento rok sa hneď po veľkonočných sviatkoch vyberú do Viedne na exkurziu do súkromnej nemocnice Rudolfinerhaus, ktorú založil korunný princ Rudolf, syn cisárovnej Sissi. 

štvrtok, 19. február 2015

Ako sme plesali...

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

13. februára 2015 sa vo valentínskej atmosfére konal ples Strednej zdravotníckej školy v Mestskom kultúrnom stredisku v Humennom. Aj napriek zdanlivo nešťastnému dátumu môžeme konštatovať, že dopadol výborne !

pondelok, 16. február 2015

Súťažili sme...

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Dňa 11. februára počas 5-6 vyučovacej hodiny prebehla súťaž v obväzovej technike medzi žiakmi prvých ročníkov. Súťaže sa zúčastnilo 12 žiakov, z každej triedy súťažilo 6 zástupcov. Okrem odborných učiteliek výkony našich prvákov tento rok hodnotili aj tretiačky Lenka Ščerbová a Sandra Gonosová, ktoré boli v tejto súťaži v predchádzajúcich ročníkoch najúspešnejšie.

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Adventný čas zavítal aj do nemocnice. Príchod najkrajších sviatkov roka predznamenáva rozmanitá vianočná výzdoba. Vianočné sviatky - sviatky pokoja a lásky - by každý rád prežíval v prítomnosti svojich blízkych, avšak nie každý z nás má to šťastie. Mnohí budú tieto sviatočné chvíle tráviť ako pacienti v nemocniciach alebo v iných zariadeniach.

nedeľa, 21. december 2014

VIANOČNÝ KONCERT 2014

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Predvianočnú atmosféru na našej škole sme si spríjemnili vianočným koncertom, ktorého autorom bol Mgr. Juraj Havaj. Vianočné pesničky nám zahrala Dagmar Duzdová a zaspievali Anton Baculík a Anna Maruškaničová.

utorok, 16. december 2014

Návšteva na ŠZŠ Podskalka

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Žiačky ZA II.A Mária Buríková a Natália Gabrišová v doprovode Mgr. Švigárovej navštívili 11.12.2014 žiakov Základnej špeciálnej školy internátnej na Podskalke s ukážkami poskytovania prvej pomoci.

Strana 1 z 25

Najčítanejšie články

  • 1
  • 2

Školský časopis Sestrička

s logo1

Asociácia SZŠ SR

LogoESF

Školský kalendár

Školský Internát

  • 1
  • 2
  • 3

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill