Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
sobota, 23. september 2023
streda, 21 september 2022 21:12

Lásku na prvý pohľad...

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

... vnímajú nevidiaci a slabozrakí dotykom, sluchom či nádychom.

Dňa 21. septembra sa naši žiaci zapojili do verejnej zbierky Biela pastelka už tradične organizovanej Úniou nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Žiaci PS III.A triedy (Soňa Partilová, Melánia Vozárová) v tento deň počas prestávok oslovili svojich spolužiakov, aby prispeli na dobrú vec. Atmosféru doladila hra na akordeón (Daniel Kapuscinský) a spev (Damián Behun). Prostriedky získané touto zbierkou pomôžu zlepšiť život ľuďom, ktorým chýba alebo je vážne poškodený najdôležitejší zo zmyslov, ich zrak. Sme radi, že aj v tejto náročnej dobe nie sú ani naši žiaci ľahostajní voči problémom ostatných.

Čítané 675 krát

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.