Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
utorok, 25. február 2020
štvrtok, 11 január 2018 07:45

Vianočná zbierka UNICEF 2017

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(7 hlasov)


V rámci plnenia kritérií programu Škola priateľská k deťom sa žiaci našej školy aktívne zapojili do verejnej Vianočnej zbierky UNICEF, ktorá prebiehala v predvianočnom období na celom území Slovenka. Zbierku realizovali 5.12.2017 na pôde našej školy, ale aj v uliciach mesta Humenné a v nákupnom centre Tesco.

Vyzbieranú sumu144,74€ sme zaslali na účet Slovenského výboru pre UNICEF. Sme radi, že sme mali možnosť pomôcť a vďaka ochotným ľuďom sme aj my malou troškou prispeli do balíka venovaného na pomoc deťom, ktoré čelia chudobe, hladu a chorobám v krajinách s humanitárnou a potravinovou krízou.
Poďakovanie patrí Tatiane Venglovičovej, Michaele Rabajdovej, Viktórii Červeňákovej, Patrícii Mulikovej ZA I.A, Timotejovi Gičovi a Tomášovi Lukáčovi ZA I.B za ich aktívny prístup, ochotu pomôcť a záujem zúčastniť sa ďalších zbierok na pomoc deťom.

 

Čítané 1705 krát

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.