Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
sobota, 11. júl 2020
piatok, 22 máj 2020 10:20

POSTUP PRE PRIJATÝCH ŽIAKOV

Napísal(a)
  1. Po prihlásení do Informačného servisu PS si stiahnite "Záväzné potvrdenie o nastúpení/nenastúpení na štúdium".
  2. Vyznačte v potvrdení príslušné rozhodnutie, nehodiacu sa možnosť vymažte. Na mieste pre podpis dopíšte meno zákonného zástupcu a dátum.
  3. Potvrdenie čím skôr nahrajte cez online formulár, alebo ho pošlite na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo poštou, poprípade osobne za dodržania prísnych epidemiologických opatrení - najneskôr do 3 dní od zverejnenia výsledkov PS.
  4. Ak nastupujete na štúdium, doložte „Vyjadrenie všeobecného lekára o zdravotnej spôsobilosti uchádzača pre odbornú prípravu v zdravotníckom študijnom odbore“ prostredníctvom Informačného servisu PS alebo ho pošlite na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo poštou, poprípade osobne za dodržania prísnych epidemiologických opatrení - najneskôr do 31. 8. 2020. Ďalej vyplňte online formulár v Informačnom servise PS a to „Výber cudzích jazykov“„Výber náboženstva/Etickej výchovy“ a či máte záujem o ICIS kartu žiaka.
    Vaše povinnosti v rámci PS sú týmto splnené.
  5. Ak nenastupujete na štúdium a poslali ste nám dokument v bode 3, vaše povinnosti v rámci PS sú týmto splnené.

Ak budete chcieť zrušiť nástup na našu školu, ihneď túto skutočnosť oznámte opätovným nahraním potvrdenia s príslušným rozhodnutím (bod 3).

   Dokumenty nie je potrebné tlačiť a skenovať, stačí poslať v pôvodnej verzii (.rtf).

Čítané 768 krát

Školský kalendár

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.