Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
streda, 15. júl 2020
utorok, 28 apríl 2015 00:00

Využívanie voľného času v školskom internáte

Napísal(a) Ivana Borecká, Daniela Baranová
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Druhý polrok šk.roka 2014/2015 sme zahájili valentínskym večierkom spojeným s karnevalom. Priestory ŠI sme skrášlili valentínskou výzdobou. Pripomenuli sme si kto bol sv.Valentín, súčasťou večierka boli súťaže a občerstvenie. Mrzí nás, že nie všetci naši spolužiaci mali masky.

Ďalšou aktivitou v ŠI bola súťaž v pretláčaní rukou. Zúčastení boli aktívni a atmosféra bola veľmi napätá. Súťaž vyhrala Františka Bačíková.

Stravovacia komisia pripravila príjemné popoludňajšie posedenie na tému Vitamíny v našej strave. Zistili sme,že konzumujeme málo vitamínov a pripravili sme si chuťovnky z banánov, citrusového ovocia a hrozna. Ďalšou aktivitou stravovacej komisie bola ochutnávka čokolády a navzájom sme si povedali čo o nej vieme. Ochutnávali sme jednotlivé druhy a všetci sme si dobre pochutnali. Stravovacia komisia je vo svojom smere veľmi aktívna.

„Zlatá vareška“ – súťaž vo varení halušiek. Usporiadala ju rada ŠI. Medzi sebou súťažili dve výchovne skupiny. Všetci sa činili, ale šikovnejšia bola 2. výchovná skupina, ktorá súťaž vyhrala.

Príchod Veľkej noci sme zahájili ochutnávkou veľkonočných jedál, pripomenuli sme si na veľkonočné tradície. Spolu s p.vychovaváteľkami sme nainštalovali veľkonočnú výzdobu a priestory ŠI sme si kreatívne vyzdobili.

Všetkým aktívnym žiakom ďakujeme za pomoc pri organizovaní jednotlivých aktivít.

Čítané 2981 krát
Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.