Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
sobota, 15. august 2020
streda, 13 január 2016 11:30

Vianočný čas v školskom internáte

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Tak ako v našich domovoch aj v našom školskom internáte sme čas adventu, čas očakávania a príprav na vianočné sviatky využili naplno.

Naša príprava začala už v dňoch pred 1. adventnou nedeľou zhotovovaním adventných vencov a výzdobou priestorov školského internátu. Veľa voľného času sme venovali príprave vianočnej akadémie. Skúšky scénky, nácviky piesní, kolied, hra na hudobných nástrojoch, príprava hovoreného slova, hľadanie vinšov, zháňanie kostýmov to všetko vypĺňalo náš voľný čas v popoludňajších a večerných hodinách v školskom internáte počas adventu. Zhotovovali sme vianočné ozdoby, svietniky, zdobili sme perníčky, pripravili sme vianočný punč.

Naše snaženie vyvrcholilo posledný týždeň pred Vianocami kedy sa v školskej jedálni uskutočnila akadémia a slávnostná večera. S programom vianočnej akadémie sme navštívili a potešili prítomných v Klube dôchodcov na Duchnovičovej ulici, v ošetrovateľskom centre v budove nášho školského internátu a napokon sme vystúpili aj pre zamestnancov školy a školského internátu.

Nech radosť a krása sprevádzajúca čas vianočných dní v nás pretrváva i po celý nový rok.

Čítané 3002 krát
Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.