Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
piatok, 03. apríl 2020
utorok, 03 december 2019 12:38

November v školskom internáte

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Aj v mesiaci november Rada školského internátu ponúkla žiakom v školskom internáte rôzne aktivity. Stravovacia komisia uskutočnila prípravu a ochutnávku jedál z jabĺk. Pripravovali sme jablká v župane, lievance a jablkovo-mrkvový šalát. Športová komisia zorganizovala volejbalový zápas v telocvični školy.

Dňa 20.11. 2019 sme sa zúčastnili koncertu vo Vihorlatskom múzeu pod názvom TÝKA SA MA TO, ktorý organizoval Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Humennom z príležitosti Svetového dňa prevencie týrania a zneužívania detí.

Kultúrna komisia spolu so žiakmi 2. ročníka pripravila Imatrikuláciu žiakov, ktorá sa uskutočnila v spoločenskej miestnosti dňa 28.11.2019. Žiaci súťažili v štyroch družstvách, zmerali si sily vo vedomostiach, v zručnosti, v speve, hádali osobnosti, pokúsili sa vyznať lásku, v závere zložili sľub. Porota mala náročnú úlohu v rozdeľovaní bodov, no víťazom sa stalo iba jedno družstvo – družstvo červených.

Výhercom blahoželáme a všetkých prvákov srdečne vítame v školskom internáte a tešíme sa na spoločne strávený čas pri rôznych aktivitách v školskom internáte.

Čítané 389 krát
Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.