Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
štvrtok, 26. máj 2022

Mária Hovancová

piatok, 21 jún 2013 00:00

Deň desiaty - Aquapark

Po dnešnom namáhavom dni a  exkurzii gynekologicko- pôrodnického oddelenia,  sme využili voľné popoludnie a vybrali sme sa do Aquaparku. Poriadne sme sa tam vybláznili vo vode a využili množstvo vodných atrakcií ako napríklad: kolotoč, výrivky, tobogány a podobne.

Po dnešnej praxi nás čakala v Nemocnici Kladno exkurzia Kardiostimulačného centra. Kardiostimulačné centrum sa skladá z častí : ambulancia a operačný sál, po ktorých nás previedla staničná sestra Dis. Martina Hořejší. Dva krát do týždňa sú naplánované operácie a samozrejme podľa potreby.

Oddelenie urgentného príjmu poskytuje diagnosticko -terapeutickú starostlivosť u pacientov s ohrozením vitálnych funkcií, ktorí sú prevažne dovezení záchrannou službou. Poskytuje starostlivosť o pacientov v bezvedomí, pri krvácaní, pacientov v šoku, pri otrave liekmi a alkoholom a mnohých ďalších život ohrozujúcich stavoch.

Dnes sme počas praxe sme navštívili fyzioterapeutické oddelenie, ktoré sa nachádza v monobloku M. Toto moderné oddelenie bolo sprevádzkované v marci minulého roku v rámci kompletnej rekonštrukcie nemocnice.

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.