Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
nedeľa, 22. september 2019

Mgr. Ivana Švigárová

Valentínska kvapka krvi je tradičným podujatím, ktoré organizuje Slovenský červený kríž (SČK) na území Slovenskej republiky, s cieľom osloviť čo najširšiu verejnosť k darcovstvu krvi.

07. feb 2019 15:25

Prvá pomoc

Rok ubehol rýchlo a my sme znova navštívili žiakov Špeciálnej základnej školy internátnej v Ptičí s ukážkami prvej pomoci.


V rámci plnenia kritérií programu Škola priateľská k deťom sa žiaci našej školy aktívne zapojili do verejnej Vianočnej zbierky UNICEF, ktorá prebiehala v predvianočnom období na celom území Slovenka. Zbierku realizovali 5.12.2017 na pôde našej školy, ale aj v uliciach mesta Humenné a v nákupnom centre Tesco.

V septembri sme prijali pozvanie zo ZŠ Kudlovská a Laborecká v Humennom, aby sme žiakom priblížili úlohu a význam prvej pomoci (PP) a odprezentovali praktické ukážky PP.

9. september je každoročne venovaný Medzinárodnému dňu povedomia o fetálnom alkoholovom syndróme (FAS).

 

V apríli sa na našej škole roztrhlo vrece s rôznymi odbornými a kultúrno-spoločenskými aktivitami. K tradičným patrí školská odborná konferencia venovaná žiakom a pedagógom školy, ktorej sprievodcami boli Z. Zarembová a I. Cúrová (ZA IV.A). Aktívne sa do nej zapojilo 21 žiakov.

Strana 1 z 2
Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.
Rozumiem