Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
utorok, 28. jún 2022
pondelok, 20 jún 2022 23:22

Víkendový relax

Napísal(a) Martina Hricová, PS III.A a Kristína Michalková, PS III.B
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Už dva týždne vstrebávame nové vedomosti, naberáme zručnosti a spoznávame mesto Karlove Vary a jeho okolie.

Mesto Karlove Vary ponúka miesta na dokonalý relax a momentálne to sme po dvoch týždňoch práce a ranného vstávania už veľmi potrebovali.
Náš druhý víkend bol na Karlove Vary nezvyčajne horúci, ba až tropický, veď teplota teplomera sa vyšplhala až na 36°C. Preto sme sa rozhodli okrem nákupov v OC Varyáda, zrelaxovať a užiť si slnečné počasie. Navštívili sme Sauniu Thermal Resort, ktorý sa nachádza pri hoteli Thermal. Súčasťou resortu je nový termálny bazén s minerálnou vodou priamo z Vřidelního prameňa. Hotel Thermal je známy tým, že je centrom Karlovarského filmového festivalu. 56. ročník Mezinárodného filmového festivalu Karlovy Vary sa tento rok uskutoční od piatku 1. júla do soboty 9. júla 2022 a prípravy na tento filmový festival sú už v plnom prúde. V tomto čase si my už začneme užívať prázdniny, ale rady by sme sa ho zúčastnili.
Nedeľný večer sme ukončili návštevou divadelného predstavenia v Karlovarskom mestskom divadle. „Můžem i s mužem“ je vtipné autorské predstavenie 4 žien, ktoré vzniklo z potreby pozrieť sa pravde do očí… Čo všetko sa odkryje a koľko šupiek sa ošúpe počas jednej narodeninovej párty? A po čom všetci túžia? No predsa po láske, po tom nádhernom stave milovať a byť milovaný... a čo ženy robia, keď si myslia, že ich nikto nevidí...to boli hlavné myšlienky predstavenia.
A je to tu. Víta nás náš posledný stážový pondelok v Karlových Varoch.
Posledný týždeň našej praxe si chceme naplno užiť s pozitívnou náladou a vychutnať si čaro tohto krásneho kúpeľného mesta.

Čítané 53 krát

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.