Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
pondelok, 24. január 2022
streda, 29 máj 2019 10:20

Školský internát pri SZŠ v Humennom

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Školský internát poskytuje výchovu a vzdelávanie, ubytovanie a stravovanie pre žiakov stredných škôl v meste. Ubytovacia kapacita internátu je 48 miest.

Školský internát je umiestnený v blízkosti centra mesta.Ubytovanie zabezpečujeme v dvoj a trojposteľových izbách bunkového spôsobu.

V budove internátu máme 21 izieb, študovňu, knižnicu, 3 kuchynky, posilňovňu, dva televízne kútiky, spoločenskú miestnosť. Mesačný poplatok za ubytovanie je 25 eur.

Súčasťou školského internátu je školská jedáleň, kde je zabezpečená celodenná strava pre žiakov bývajúcich v školskom internáte.

V priestoroch školského internátu majú študenti vytvorené optimálne podmienky na štúdium, voľnočasové aktivity, záujmové činností i relax.

Výchovno-vzdelávacia činnosť sa zameriava najmä na všestrannú pomoc pri príprave žiakov na vyučovanie, formovanie ich vzťahu k sebe, vzdelávaniu, sebavýchove, na rozvíjanie ich nadania, tvorivosti, na aktívne využitie voľného času a na oddych.

Vo výchovno-vzdelávacom procese sa vychovávatelia snažia o podnentné a tvorivé prostredie na všestranný rozvoj každého žiaka. Uplatňujú koncepciu tvorivo-humannitného modelu výchovy, vytvárajú optimálne podmienky pre kvalitnú výchovu žiakov, ich začlenenie do pracovno-spoločenského života a na podporu rozvoja osobitých vlastností a talentu.

Hlavnou prioritou vychovávateľov je poskytnúť spektrum aktivít na zmysluplné a kvalitné využitie volného času.

Prevádzka ŠI pre žiakov začína v nedeľu o 16:00 h a končí v piatok o 15:30 h.

Počas týždňa je v ŠI poskytnutá ranná služba do 9:00 a popoludní od 12:30 hod. V piatok ráno do 9:00 a od 11:00 do 15:30 hod.

ŠI nie je v prevádzke počas školských prázdnin, sviatkov a víkendov.

Kontakt:

Školský internát pri SZŠ
Lipová 32
066 83 Humenné

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

telefon: +421 50 775 43 39

Čítané 8713 krát
Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.