Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
sobota, 28. marec 2020
pondelok, 02 jún 2014 00:00

Rozlúčka so štvrtákmi v školskom internáte

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Mnohí z Vás viete, že najťažšie v živote je začať novú etapu života. V živote sa ich naskytne mnoho, ale každý človek ich dokáže pretrpieť. Pre niektorých je to úzka a trnistá cesta, no každý na nej získa nové skúsenosti a vedomosti.

Jednou z etáp života je pre nás a hlavne pre všetkých maturantov, cesta strednou školou. Určite mi dáte za pravdu, že pre každého z nich bol začiatok na strednej škole pomerne ťažký. Všetci prešli z ďaleka do nového prostredia. Opustili domov, rodinu, či kamarátov. Prišli do nového mesta, plného  cudzích ľudí, na ktorých si bolo ťažké zvyknúť.

Prežili tu roky dospievania a preto, aby mali na čo spomínať, pripravili sme pre nich rozlúčku s bohatým programom a slávnostnou večerou. Rozlúčkový večierok sa uskutočnil 6. mája 2014 v školskej jedálni. Na programe sa zúčastnili všetci žiaci ŠI. Bol prednesený scenár, príhovor, báseň a následne im bolo venované sólo piesne-Odam še, neodam. Žiaci 1. ročníka predniesli myšlienky o živote a taktiež bola prichystaná čierna kronika. Na záver sme všetci spoločne zaspievali piesne: Záverečná, A čyja to chyža, Nesnážím loučení. Po skončení kultúrneho programu sme si príjemne posedeli pri slávnostnej večeri.

A na záver všetci spoločne prajeme nech sa každému z nich splnia všetky sny a ciele, a nech nikdy nebudú smutní z toho, že im niektoré sny nevyšli. Veď na každého sa raz usmeje šťastie.

Čítané 4907 krát
Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.