Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
štvrtok, 26. máj 2022
piatok, 21 jún 2013 00:00

Deň jedenásty - Vyhodnotenie praxe a Zámok Kladno

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

VYHODNOTENIE PRAXE

V dnešný deň sme po skončení praxe na jednotlivých oddeleniach, mali vyhodnotenie odbornej stáže na SZŽ a VOŠZ spolu s učiteľkami a žiakmi tretieho ročníka. Prezentovali sme naše pozitívne dojmy z praxe a jednotlivých exkurzií (ARO, Gama –nôž, chirurgická JIP, kardiostimulačné centrum, gynekologicko – pôrodnícke oddelenie a pod.)

Na konci vyhodnotenia nám zástupkyňa Mgr. Jitka Svobodová odovzdala Osvedčenia o absolvovaní odbornej stáže, ktoré nám v budúcnosti budú veľmi užitočné. Vďaka tejto odbornej stáži sme získali množstvo užitočných informácií, týkajúcich sa diagnostiky a liečby ochorení a starostlivosti o pacienta, zúčastnili sme sa rôznych exkurzií. Mali sme aj možnosť spoznávať kultúrne pamiatky Prahy, Kladna. No najväčší emotívny zážitok v nás vyvolali Lidice.

Radi by sme sa predovšetkým poďakovali našej pani riaditeľke PhDr. Marcele Griščíkovej za to, že nám umožnila zúčastniť sa tejto stáže. Vďaka patrí aj p. učiteľke Mgr. Slávke Knapčokovej a našej triednej učiteľke Mgr. Adriane Kowalskej za to, že boli pri nás a stále nám ochotne pomohli, keď sme to potrebovali. Ďakujeme aj pani riaditeľke RNDr. Gabriele Tomsovej a celému pedagogickému zboru Strednej zdravotníckej školy a vyššej odbornej školy zdravotníckej za milé prijatie a sprevádzanie na exkurziách.

KLADENSKÝ ZÁMOK

Poobede sme navštívili kladenský zámok, ktorý je najstaršou stavbou mesta a umelecko- historickou pamiatkou mesta. Bol postavený v rokoch 1738- 1740. V súčasnej dobe je v zámku umiestnená Zámecká galerie mesta Kladna. Súčasťou zámku je aj kaplnka Sv. Vavřince. Na tomto zámku práve prebiehala výstava zo známej českej rozprávky Z ČERTY NEJSOU ŽERTY.

Čítané 5262 krát
Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.