Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
streda, 30. september 2020
nedeľa, 24 február 2019 21:49

Žiaci sa zabávali, program zaujal...

Napísal(a) Žiacka rada pri SZŠ Humenné
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

V piatok 15. februára 2019 sa uskutočnil Školský ples Strednej zdravotníckej školy v Humennom. Estrádna sála v kultúrnom stredisku sa o 18. hodine zaplnila žiakmi, pedagógmi a absolventmi školy, ktorí sa zabávali pod taktovkou DJ Gabriela do neskorých večerných hodín.

Ples slávnostne otvorili moderátori Jarka Bobeničová a Ján Matiko. Úvodné tance predviedli žiaci zo ZA II.B, III.A, III.B, IV.A a IV.B. a hostia, tanečnice zo SZUŠ – Via Arto. Ako je na zdravotníckej škole tradíciou, o organizáciu plesu sa postarali žiaci a členovia žiackej rady pod vedením jej koordinátorky Mgr. Slávky Kráľovej.
Na plese nechýbal kultúrny program. Vychutnať sme si mohli humorné scénky žiačok zo ZA II.A ako Cuky a Luky, II.B nám v scénke predviedla „ Nakupovanie s teenegerom“, III.B v scénke s názvom Inkognito hádala známe osobnosti našej školy. IV.A ukázala ako vyzerá ich ranné vstávanie na prax a scénku u lekára a IV.B vlastnú verziu Rómea a Júlie.
Pred polnocou sa rozdávala bohatá tombola, ktorá aj vďaka štedrým sponzorom obsahovala vyše 20 cien. Oficiálnu časť večera uzatvorilo vyhlásenie kráľa a kráľovnej plesu. Titul kráľovnej tento rok získala Jarka Bobeničová, predsedníčka žiackej rady zo ZA IV.A a kráľom sa stal štvrták Tomáš Macko zo ZA IV.B.
Študentský ples Strednej zdravotníckej školy opäť nesklamal a my sa už teraz tešíme na ten budúcoročný.

Čítané 1718 krát

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.