Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
Stredná zdravotnícka škola
Lipová 32, 066 83 Humenné
piatok, 30. október 2020

Aktivity školy (290)

piatok, 18 september 2020 12:20

Oznámenie k vstupu cudzích osôb do budovy školy

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Vstup cudzím osobám do priestorov školy je možný len s výnimkou potvrdenou riaditeľkou školy. Pod cudzou osobou sa rozumie akákoľvek iná osoba okrem zamestnanca školy, žiaka. Cudzia osoba na základe udelenia výnimky pred vstupom do priestorov školy si nasadí rúško, uskutoční dezinfekciu rúk, zmeria sa mu telesná teplota a vyplní písomné čestné prehlásenie o bezinfekčnosti.
Na komunikáciu externých osôb so školou počas úradných rodín sa odporúča využívať dištančný spôsob komunikácie (mailom, písomne a pod.).

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Milí žiaci končiacich ročníkov, 

ponúkame Vám možnosť zapojiť sa do prieskumu, ktorý realizuje Health Care Institute a je zameraný na získanie informácií o ďalšom smerovaní žiakov po ukončení štúdia na strednej škole, respektíve na vyšších a vysokých školách so zameraním na zdravotníctvo.
Dotazník nájdete na linku http://www.hc-institute.org/cz/dotazniky/barometer-medzi-studentmi-zdravotnickych-sk-l-2020.html.
Celoštátny prieskum prebieha od 1.10.2020 do 31.12.2020.

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

V súlade s platným opatrením a rozhodnutím Úradu verejného zdravotníctva SR a usmernením ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR zákonný zástupca žiaka alebo plnoletý žiak predkladá po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni (vrátane víkendov a sviatkov) písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia.

štvrtok, 10 september 2020 14:36

Hviezdoslavov Kubín 2020

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Vihorlatské múzeum v Humennom 9.septembra 2020 bolo miestom 66. ročníka okresnej súťaže v umeleckom prednese.

Oznam

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19 (zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy.

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Stredná zdravotnícka škola v Humennom piate dvojročné obdobie pokračuje v organizácii zahraničných odborných stáží pre žiakov v študijnom odbore zdravotnícky asistent/praktická sestra s grantovou podporou Európskej komisie.

Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

V dňoch  11. júna a 17. - 19. júna sme my – bronzoví a strieborní Dofáci absolvovali cvičnú a kvalifikačnú dobrodružnú expedíciu v programe Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (DofE).

utorok, 16 jún 2020 13:14

Pracovná ponuka - Detské kardiocentrum (DKC) Motol

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
pondelok, 01 jún 2020 11:18

Preukaz žiaka ISIC

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Keďže žiaci nie sú na školách, od 1.6.2020 si budú môcť žiaci/rodičia objednať známky individuálne cez  e shop priamo s doručením domov - https://www.objednaj-preukaz.sk/produkt/znamka-isiceuro/

Od druhej polovice augusta bude možné objednať známky opäť aj cez školy, budeme Vás o tom včas informovať.

Strana 1 z 29

Školský kalendár

Z našej fotogalérie

Best UK Bookis w.betroll.co.uk Will Hill
Návštevou našej stránky súhlasíte s používaním cookies pre zabezpečenie jej komfortného používania.